KONST / Litografier / Färglitografi 14556380
nr 1455 6380
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 9/10. Färglitografi. Bladets mått: 69x50, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:31:29
18/3 06:50:34